هتل قصر طلایی

vc_row]

باشگاه بدنسازی
کافی شاپ
رستوران
اتاق بچه
اتاق سرویس
وای فای رایگان
[/vc_row]

این هتل با مساحتی بالغ بر ۵۰۰۰ متر مربع و در بیست طبقه و زیربنای ۷۰۰۰۰ متر مربع در دو فاز، دارای پیشرفته ترین امکانات و تجهیزات بوده و از بهترین سازه های معماری برخوردار میباشد. همچنین با طراحی مجموعاً ۶۱۰ واحد اقامتی در تیپ های امپریال سوئیت، پرزیدنت سوئیت، پرنسس سوئیت، انواع آپارتمان های رویال، سوئیت، کانکت، دبل، سینگل، با دکوراسیون متنوع که با تصویر دلنوازی از حرم ثامن الحجج (ع) از پنجره های اتاق های رو به حرم در طبقات مختلف هتل همراه می شود، خاطره ای وصف نشدنی را در طول مدت اقامت برای میهمانان خود خلق نموده است.

نمای کلی هتل

جونیور سوئیت
629,000تومان

هر شب

جونیور سوئیت شامل 2 بخش خواب و نشیمن می باشد که به وسیله پارتیشن از هم جدا شده اند و همچنین شامل سرویس بهداشتی فرنگی، حمام مجهز به جکوزی و همچنین آشپزخانه (بدون امکان پخت و پز) می باشد. ظرفیت این واحد 2 نفر تعریف شده است.
دبل پانوروما
599,000تومان

هر شب

اتاق دبل پانوراما دارای پنجره با نمای رو به حرم مطهر امام رضا (ع) می باشد و شامل یک تخت دبل و یک تخت سینگل، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام مجهز به وان می باشد و ظرفیت این اتاق ۲ نفر تعریف شده است.
دبل لاکچری
549,000تومان

هر شب

اتاق دبل لاکچری شامل یک تخت دبل و یک تخت سینگل، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام مجهز به وان می باشد و ظرفیت این اتاق ۲ نفر تعریف شده است.
دبل آتریوم
469,000تومان

هر شب

اتاق دبل آتریوم شامل یک تخت دبل، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام مجهز به وان می باشد و ظرفیت این اتاق ۲ نفر تعریف شده است. همراه با نمای آتریوم ( ووید ) هتل قصرطلایی می باشد.
سینگل
329,000تومان

هر شب

اتاق سینگل شامل 1 تخت دبل یا 2 تخت سینگل، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام بدون وان می باشد و ظرفیت این اتاق 1 نفر تعریف شده است. ابعاداتاق 16 متر مربع نوع 1عدد تخت دبل سایز کوئین یا 2…
پرنسس سوئیت
689,000تومان

هر شب

پرنسس سوئیت ویژه زوج های جوان و عروس و داماد ها در نظر گرفته شده است و شامل یک تخت دبل و فضائی جهت نشیمن، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام مجهز به جکوزی می باشد و ظرفیت این اتاق 2 نفر تعریف شده است.
سنیور سوئیت
799,000تومان

هر شب

سنیور سوئیت شامل یک اتاق اصلی، یک اتاق خواب کانکت و اتاق ناهارخوری می باشد.
امپریال سوئیت
1,428,000تومان

هر شب

یکی از بزرگ ترین و لوکس ترین سوئیت های هتل، دارای یک اتاق خواب اصلی و 2 اتاق کانکت میباشد. این واحد اقامتی مجهز به 2 سرویس بهداشتی و حمام مجزا میباشد.
پرزیدنت سوئیت
1,539,000تومان

هر شب

مجلل ترین و مجهز ترین واحد اقامتی هتل که دارای سالن نشیمن، پذیرایی، نهارخوری لوکس، 2 اتاق خواب مجزا، دفتر کار، آَشپزخانه، 2 سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و حمام مجزا می باشد.
آپارتمان رویال
1,259,000تومان

هر شب

این آپارتمان شامل یک اتاق خواب اصلی و یک اتاق خواب مجاور میباشد. اتاق نشیمن، اتاق کار، ناهارخوری، آشپزخانه، 2 سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و حمام مجزا از ویژگی های این واحد اقامتی هتل می باشد.

تماس با ما

مشهد خیابان امام رضا (ع) هتل بین المللی قصر طلایی

021-88101077-79

info@mahanholidays.com